Green Garden City

Antalya / Antalya, Türkiye
1 BEDROOM FAMILY ROOM LANDVIEW - İptal Edilemez
Room Only
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
1 BEDROOM FAMILY ROOM LANDVIEW
56,80%
6.607,49 TRY
2.854,43 TRY
Rezervasyon Yap
1 BEDROOM FAMILY ROOM SEAVIEW - İptal Edilemez
Room Only
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
1 BEDROOM FAMILY ROOM SEAVIEW
56,80%
7.453,25 TRY
3.219,80 TRY
Rezervasyon Yap
2 BEDROOM FAMILY ROOM - İptal Edilemez
Room Only
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
2 BEDROOM FAMILY ROOM
56,80%
9.937,66 TRY
4.293,07 TRY
Rezervasyon Yap
1 BEDROOM FAMILY ROOM LANDVIEW - İptal Edilemez
BED&BREAKFAST
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
1 BEDROOM FAMILY ROOM LANDVIEW
45,81%
8.193,28 TRY
4.440,23 TRY
Rezervasyon Yap
1 BEDROOM FAMILY ROOM SEAVIEW - İptal Edilemez
BED&BREAKFAST
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
1 BEDROOM FAMILY ROOM SEAVIEW
46,84%
9.039,04 TRY
4.805,60 TRY
Rezervasyon Yap
2 BEDROOM FAMILY ROOM - İptal Edilemez
BED&BREAKFAST
B2C

Giriş: 24 Mayıs& Çıkış: 25 Mayıs 1 Gece 2 Yetişkin
2 BEDROOM FAMILY ROOM
48,98%
11.523,46 TRY
5.878,87 TRY
Rezervasyon Yap
Cumhuriyet mahallesi Oba caddesi no1 Alanya
Aktivite

Aktivite

  • Sauna
Genel

Alanya'nın merkezinde konumlanmış plaja sadece 50 mt uzaklıkta lük daireler. 

Luxury apartments located in the center of Alanya, only 50 meters from the beach.

 

Servisler

  • 24-Saat Açık Resepsiyon